BARINAK ÇADIRLARI

Afet Çadırları , Tıbbi Çadırlar , Mülteci Çadırları

GÜVEN KURAR

AFET ÇADIRI

Günlük hayatta mümkün mertebe kişisel hayatı garanti altına alma yöntemleri arasında yer alan barınma güdüsünün, belki de en çok ön plana çıktığı doğal afetler konusunda afet çadırı konuları büyük önem taşıyor. Bu yüzden ürettiğimiz afet çadırı konusunda gerçekten aktif ve yoğun bir seçenek üzerinde duruyor ve bu çalışmaları da kendi içinde yeniliyoruz. Afet sonrası olası problemlere çözüm üretmek ve bu çözümleri de kendi içinde yenilemek adına büyük bir ihtiyaca merhaba demek adına üretilen bu hizmetler için sizler de zaman kaybetmeyin ve afet çadırları konusuna çok daha rahat bir tıklama ile ulaşmaya başlayın. Seçeneklerin ve fırsatların ayrıntılı dillerine baktığımız zaman gerçekten beklentilere net bir ilerleme sunmayı düşünüyor ve bu sunumlarla birlikte sizlerin de düşüncelerini karşımıza çıkarıyoruz. Özel izolasyon konularında çözümlerin tamamını büyüttüğümüz için sizlerin ihtiyaçlarına net bir çözüm sağlamak ve bu çözümleri de kendi beklentimiz ile büyütmek için tek yapmanız gereken yoğun dokunuşları kullanmanız olacaktır. Bu sayede gerçek bir ilerlemenin ve beklentilere yönelik bir çözümün de adına merhaba demiş olacaksınız. Hızlı ve kolay sevkiyatlar ile hazırlanan afet çadırı kurulumu da gerçekten pratik oluyor bu sayede. İzolasyonlu olarak su geçirmez ve alevlenmez bir yapıda hazırlanan bu ürünler, pvc yapısı ile gerçek bir koruma sağlıyor.

AFET ÇADIRI FİYATLARI
ONS GRUP

Her Duruma Çözüm Üretir !

Her türlü acil duruma (deprem, sel, yangın vb.) karşı üretilen çadır modelidir. Afet çadırı sahada kolayca kurulur ve kolayca sökülür. Modüler olarak tasarlanmıştır, depolama açısından az yer kaplar, hafif yapıda üretilmiştir, hava taşımacılığında avantaj sağlar. Işık geçirgen özelliğiyle gün ışığından yararlanmayı sağlar. Zararlı ışınları (UV) engeller.

Acil yardım çadırı kullanım amacına göre, gıda dağıtım çadırı, seyyar hastane çadırı, seyyar okul çadırı, depo çadırı olarak idealdir. Kullanılan kumaşın yansıtıcı özelliği sayesinde yaz aylarında çadır içinin serin kalmasını sağlar.

TEKLİF AL
Korur !

Mülteci Çadırları

Çadırların temel özelliği, çok yönlü ve isteğe özel olmalarıdır. Mülteci çadırı ve yardım çadırı için ideal çözümdür.

Hızlı montaj imkanı sağlar. Modern çadırlar özel tasarım uygulamaları ile zengin alternatifler sunar.

Sağlam bir yapıya sahip olmakla beraber her türlü hava koşullarında rahatlıkla kullanılabilir. Çatı ve pencere alternatifleri ile doğal aydınlık ortamlar tasarlayabilirsiniz. Bütçe açısından düşük maliyetli yapılar kurabilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇ

Kaliteli ürünlerimiz, yenilikçi çözümlerimiz ile güven ve istikrar çerçevesinde bağlantıda olduğumuz tüm paydaşlarımıza katma değer sağlamak, çözüm ortağı olmak en büyük misyonumuzdur.

Ons Grup Branda Ynetim Kurulu Başkanı
~ Onur VAROL ~

Sahra Çadırlarımız Savunma ve sağlık sektörleri için tıbbi ürünler ve hizmetler sunmaktadır. 20 yıllık tecrübemize dayanarak uluslararası standartları karşılayan yenilikçi, hızlı ve pratik çözümler üretiyoruz.
Bu, saha hastaneleri, mobil hastaneler, tıbbi konteynerler, tıbbi çadırlar ve çok çeşitli gereksinimler için modüler tasarımda anahtar teslim klinikler gibi iyi düşünülmüş komple çözümleri içerir. Örnek:
  • Ameliyathanaler
  • Yogun bakim üniteleri
  • Poliklinikler
  • Laboratuvarlar
  • Mamografi ve Jinekoloji klinikleri
  • Dis klinikleri
TEKLİF ALMAK İÇİN TIKLA