ENDÜSTRİYEL ÇADIRLAR

Firmamızın imalatını gerçekleştirdiği ürünlerin bir tanesi de endüstriyel çadırlardır. Gerek orta vadeli gerekse de uzun vadeli kullanılacak, düşük maliyetli kapalı alanlara gereksinim duyuyorsanız eğer doğru adrestesiniz demektir. Bu tür çadırlar, hızlı bir şekilde kurulumu gerçekleştirildiği için büyük avantaj sağlar. Oldukça pratik ve fonksiyonel yapılardır. Pratik bir şekilde kurulumu gerçekleştirildiği için ve fonksiyonel özellikler taşıdığı için özellikle de diğer kapalı alan sistemlerine göre çok daha avantajlı fiyatlarla temin edilir. Bu tarz çadırlar, maliyet ve zaman faktörlerinden tasarruf edilmesini sağladı için çok geniş bir kullanım alanı vardır.

 

Endüstriyel Çadırların Tercih Edilmesinin Sebepleri Nelerdir?

01

Ekonomiktir. Endüstriyel çadır fiyatları, kapalı sistemlere göre çok daha avantaj sağlar ve böylelikle çok daha uygundur. Örnek verilecek olursa; Betonarme yapılar açısından inşaat maliyetinin yanı sıra aynı zamanda imar izni de gerekecektir. Bu tarz uygulamalar ile uğraşmamak amacıyla endüstriyel çadırlar tercih edilir ve gerçekten de sıklıkla tercih edilir.

02

Pratik ve hızlı bir şekilde kurulumu gerçekleştirildiği için, yormadan kurulumu gerçekleştirilir ve hangi amaç doğrultusunda kullanılacaksa o amaç açısından çok pratik bir şekilde kullanılır. Aynı zamanda hızlı bir şekilde kurulumu gerçekleştirilmesine rağmen sağlam yapılardır.

03

Kötü hava koşullarına dayanıklıdır. Rüzgar ve yağmura ya da şiddetli hava şartlarından etkilenmez.

04

Talep edilen ölçülerde yapılabilir. Bu çeşit çadırlar, standart ölçülerde olabileceği gibi müşterilerin istemiş oldukları ebatlara göre tasarım ve üretimi gerçekleştirilir.

05

Sınırsız ve ferah bir kullanım alanı sunduğu için oldukça tercih edilir. Endüstriyel çadırların içerisinde kiriş ve kolon bulunmadığı için rahat ve geniş bir kullanım sağlar. İçerisinde özellikle de forklift tarzı taşıma araçları çok rahat bir şekilde kullanılabilir.

06

Gerektiğinde ya da müşterilerin talepleri doğrultusunda yalıtımda yapılabilir. Genellikle depolama amaçlı bir şekilde kullanılacağı zaman imalatının gerçekleştirildiği malzemeler de aynı şekilde hava şartlarının korumak amacıyla izolasyon sistemi ile imal edilir. Bu tarz çadır sistemleri de çok kolay bir şekilde koruma yapılabilir.

07

Bu tüp çadırların sıklıkla tercih edilmesinin sebeplerinden bir tanesi de yangına karşı dayanıklı olmalıdır. Özellikle de açık alanlarda kurulumu gerçekleştirilecek, endüstriyel çadırların içerisinde özellikle de ısınma ile ilgili gereksinimler giderilirken, ateş ve yangın çıkması ihtimalleri karşısında oldukça dayanıklı ve özel bir şekilde imal edilmiştir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile alınabilir ve kullanılabilir.

08

İmalatı gerçekleştirilen endüstriyel çadırlar içerisinde hareketli panjurlu kapıları, güç dağıtım sistemleri ile ışıklandırma sistemleri, ısıtma ya da soğutma sistemleri gibi pek çok aksesuar kullanılabiliyor.

TÜM ÜRÜNLERİMİZ

KÜÇÜKBAŞ HAYVANCILIK ÇADIRLARI

BÜYÜKBAŞ HAYVANCILIK ÇADIRLARI

KANATLI HAYVANCILIK ÇADIRLARI

SOLUCAN GÜBRESİ ÇADIRLARI

AFET ve ACİL DURUM ÇADIRLARI

SERACILIK VE HOBİ ÇADIRLARI

FAN TÜP ÜRETİMİ

SPİRİAL HORTUM