FAN TÜP

Birbirinden değişik yalıtım ve yapı mamüllerinden imal edilmiş fan tüp, yapının veya kazı çalışmalarının havalandırma gereksinimini yerine getiren yüksek kalite standartlarına sahip özel bir üründür.

Tünellerdeki çalışmalar başta olmak üzere İnşaat ile kazı faaliyetlerinde havalandırma gereksinimini karşılamak amacıyla üretilen, yüksek dayanıklılık gösterdiği için sıklıkla tercih edilir.

FAN TÜP ÜRETİMİ

Sağlam ve dayanıklı yapıları ile ön planda bulunan fan tüp özellikle de tünel yakınlarında, İnşaat alanları ile kazı ve şantiyelerde yapılan çalışmalarda havalandırma gereksinimlerini giderir.

İstek ve gereksinimlere bağlı bir şekilde teknik özellikleri açıklanan fan tüp imalatında yanmaya karşı dayanıklı mamüller kullanılır. Değişik ebat ve boylarda üretimi gerçekleştirilen fan tüp, kullanıldığı malzeme ile teknik özellik hususunda değişkenlik gösterse de genel itibariyle spiral veya normal fan tüp ürünleri kullanımı pratiği ve yaygınlığı bazında diğer mamüller arasında ön plana çıkmayı başarıyor.

Since 1999

Fantüp Teknik Özellikleri İle Kullanım Alanları Nelerdir?

Fan tüp imalatı inşaat alanı, şantiyelerin veya yapının gereksinimi göz önünde bulundurularak tamamlanır. Üretimi özellikle de değişik boy ve ebat, güvenilir malzeme, havalandırma ile yüksek dayanıklılık gibi özellikler taşır.

• Temiz havanın girmesinin oldukça zor olduğu iç alanlara fan tüp aracılığı ile temiz havanın ulaştırılması mümkündür.
• Fan tüp sistemleri genel itibari ile inşaat, madencilik sektöründe sıklıkla tercih edilir.
• Bu teknoloji aracılığı ile iç bölgelerde çalışan kişilerin temiz havaya daha kolay bir sekilde erişim sağlaması mümkündür.
• Her tünelin ve maden ocağının özellikleri değişiklik gösterir. Özellikle de uzunlukları ile genişlikleri oldukça büyük değişiklikler gösterir. Bu çalışma alanlarında bu farklılıklar sebebiyle fan türk sistemleri gereksinime özel olarak üretilir.
• Fan tüp imalatı açısından ölçü oldukça önemlidir. İç mekana havanın sağlıklı bir şekilde girmesi açısından yeterli boyutlarda fan tüp sistemine sahip olunması gerekir.

Fan Tüp Fiyatları

Fiyatlar, ölçüler ile doğru orantılıdır. Ölçüler her ne kadar büyük olursa fiyat aynı şekilde artış gösterecektir. Yeterli ölçülerde imal edilecek olan sistemin sağlıklı bir şekilde bulunması ve en iyi biçimde verim elde edilmesi açısından profesyonel kişilerden destek alınması oldukça önemlidir. Bu tip sistem maliyetlerinin yanı sıra aynı zamanda ileriki zaman dilimleri içerisinde meydana gelecek problemlerde büyük engelleri ortaya çıkarabilir. Böyle bir durum ile karşılaşmamak amacıyla yapılması gereken işlemlerin başında kontrollü bir şekilde gerçekleştirilir. Aynı zamanda kullanılan malzemeler ile işçilik oldukça kaliteli olmalıdır. Bu hususlara gösterilen özen ile karşılaşılabilecek problemler en aza indirilir.

TEKLİF ALMAK İÇİN TIKLAYIN

TÜM ÜRÜNLERİMİZ

KÜÇÜKBAŞ HAYVANCILIK ÇADIRLARI

BÜYÜKBAŞ HAYVANCILIK ÇADIRLARI

KANATLI HAYVANCILIK ÇADIRLARI

SOLUCAN GÜBRESİ ÇADIRLARI

AFET ve ACİL DURUM ÇADIRLARI

SERACILIK VE HOBİ ÇADIRLARI

FAN TÜP ÜRETİMİ

SPİRİAL HORTUM