HAYVANCILIK ÇADIRLARI

Ons Grup

Hayvan çadırı, küçük ve büyükbaş hayvanlarının yanı sıra aynı zamanda kümes hayvanlarının da geçici veya kalıcı bir biçimde kötü hava koşullarından olumsuz bir şekilde etkilenmemek amacıyla rahatlıkla barınmalarına fırsat veren, kaliteli malzemelerden üretilmiş, uzun ömürlü çadırlardır.

Hayvancılık Çadırları Ürünlerimizin Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

– Türkiye’nin her tarafına satış hizmeti,

– Hijyenik, sağlıklı, bakteri konmaz ve alerji yapmamaktadır,

– Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunma,

– Doğaya ve çevreye saygılı imalat

– Uzun ömürlü ve kaliteli kullanım

Bunların haricinde hayvan çadırları, bütün evcil grubundaki hayvan çeşitleri açısından üretilmekte ve barınma gereksinimlerini gayet iyi bir biçimde karşılanmasını sağlar. Müşterilerimiz tarafından verilen özel siparişlere göre diledikleri doğrultularda ve istedikleri özelliklere sahip olan çadır üretimini gerçekleştiriyoruz.

 

Standart ebatlardaki hayvan çadırları da çok kolay bir şekilde kullanım avantajı sunar. Ömürlük sayılabilecek kullanım süresi ile beslediğiniz hayvanların barınma gereksinimlerinden meydana gelen maliyetleri en aza indiren hayvan çadırı türleri, kolay bir şekilde taşınabilir olması nedeniyle de büyük fayda sağlar.

ÇALIŞMALARIMIZDAN

İzolasyonlu Büyükbaş Hayvan Çadırları

Mevsimsel olumsuzluklara karşı çok daha dayanıklı olan izolasyonlu çadır tipleri, özellikle kış mevsiminin soğuk hava şartlarına karşı hayvanların iyi bir şekilde korunmasını sağlamaktadır.

Sıcak havalarda da nitelikli bir koruma özelliğine sahip olması nedeniyle, yazın kavurucu sıcaklarında dahi hayvanların bunalıp sıcaklardan olumsuz etkilenmesini önlemektedir.

İzolasyonsuz Büyükbaş Çadırı

Bu tip çadırlar ise hava koşullarının daha makul seviyede olduğu bölgelerde, hayvanların hayvan çadırı ile barınma maliyetlerini azaltmak için üretilen çadırlardır. Aşırı soğuk ve sıcak hava şartlarının olduğu bölgelerde izolasyonlu çadırlar tavsiye edilirken, havanın yaz aylarında serin ve kış aylarında ılıman olduğu yerlerde izolasyonsuz çadırlar maliyeti azaltmak için kullanılmaktadır.

Küçük ve büyükbaş hayvanların barınma gereksinimlerinin yanı sıra; müşterilerin alacakları hayvan çadırını, gereksinim duyulması durumunda kötü hava koşullarından etkilenmemesi gereken bitkilerin yetiştirilmesinde ve değişik amaçlar doğrultusunda da kullanmaları mümkündür. Geniş kullanım imkânı sunması nedeniyle, hayvancılığın haricinde değişik gereksinimler de de yer problemi çekmeden çok rahat bir şekilde kullanım avantajı sunar.

 

Besi Çadırı 

Çadırlarımız, yalnızca hayvanların barınma gereksinimlerini karşılamaz aynı zamanda besicilik faaliyetlerine de imkân tanıyan özellikler taşır. Besi Çadırı genel kullanımları; normal hayvan çadırları ile aynı olmakla beraber hayvanların daha rahat bir şekilde beslenmeleri açısından daha avantajlı özelliklere sahiptir.

 

Tavuk Çadırı 

Tavuk çadırları; Başta tavuk olmak üzere ördek, kaz, hindi gibi kümes hayvanlarının ve barınma ile ilgili gereksinimlerini karşılamak, yumurtlama ile bakım süreçlerinin iyi bir biçimde geçmesini sağlamak amacıyla imal edilen çadırlardır. 

 

Koyun Çadırı 

Koyun çadırları, hayvanın rahatını artırmak ile beraber kuzu ölümlerini önlemede yardımcı olur. Bu işlem için ruhsatlandırma gerekmez demonte yapısı aracılığı ile geçici barınak saymaktadır. Meraya kurulabilen tek sanayi yapısı olması itibariyle koyunlar için mükemmel ve konforlu bir barınma alanı imkânı tanır.

 

İnek Çadırı 

İnek çadırı ile ilgili olarak genel itibariyle büyükbaş hayvanların içerisinde rahat edebilecekleri, beslenebilecekleri, dinlenebilecekleri, kızgın güneşten korunabilecekleri, ferah bir ortam sunar. 

 

Çadırlarımızın özellikleri ve metrekare fiyatı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Hayvan Çadırı Fiyatları

Hayvan çadırı fiyatları, alınacak ürünün özeliklerine ve boyutuna göre değişmektedir. Kurulumun kim tarafından nerede yapılacağı da, fiyatlara az da olsa etki etmektedir. Ayrıca çadır fiyatları üzerinde etki eden en önemli unsurlarından biri olan izolasyonlu ve izolasyonsuz olup olmaması da, fiyatlarda belirleyici rol oynamaktadır.

TÜM ÜRÜNLERİMİZ

KÜÇÜKBAŞ HAYVANCILIK ÇADIRLARI

BÜYÜKBAŞ HAYVANCILIK ÇADIRLARI

KANATLI HAYVANCILIK ÇADIRLARI

SOLUCAN GÜBRESİ ÇADIRLARI

AFET ve ACİL DURUM ÇADIRLARI

SERACILIK VE HOBİ ÇADIRLARI

FAN TÜP ÜRETİMİ

SPİRİAL HORTUM