MAKASLI HAYVAN ÇADIRI

Hayvancılık çadırları çiftçilerimizin hayvan barınak ihtiyaçlarını çadır yapılar ile hızlı çözüm bulmalarına ve maliyetleri daha düşük tutmalarına imkan vermektedir. Hayvancılık çadırları kurulumu yapılır kurulacağı bölgenin mevsimsel şartları, zemini ve barınacak hayvan türü göz önüne alınmalıdır. Kış mevsimini daha zorlu geçtiği böğleler de mutlaka Makaslı Hayvan Çadırı modelleri tercih edilmelidir.

Makaslı Hayvan Çadırları mukavemet ve dayanıklılığı daha sağlam olduğundan uzun süre kullanım imkanı sunmakta ve sert hava şartlarına daha dayanıklı olmaktadır. Hayvan çadırları gerek yalıtım sistemleri gerekse tercih edilen brandanın kalitesi ile ömrü eşdeğer olarak görülmelidir. Kullanılan malzemenin kalitesi hem hayvan konforunu hem de maliyetleri oldukça etkilemektedir. Ons Grup hayvan çadırları 1. Sınıf malzeme ve işçilik kullanılarak üretilmektedir. Sığır çadırı modelleri için özellikle makaslı hayvan çadırları tercih edilmelidir.

ONS GRUP

– Güven Kurar –

Makaslı Çadır

Makaslı Hayvan Çadırı fiyatları barındıracağı hayvan kapasitesi ve kullanılan malzemeye göre şekillenmektedir, hayan çadırı fiyatları çadır sistemleri içinde kullanılan çadır yalıtımı malzemesi oldukça etkilemektedir. Size  daha uygun fiyatlı gibi görünen sığır çadırı aslında uzun vadede size daha fazla maliyet çıkarabilir, çadır yapılarda kullanılan yapı sistemi özellikle iklim şartlarının zor olduğu bölgelerde makaslı sistem olmak zorundadır. Çadır yalıtımı kaliteli malzeme kullanılarak uygulanmalıdır.

Makaslı Hayvan Çadırı

Sığır Çadırı

Makaslı hayvan çadırı özellikle kullanılan malzemenin mukavemeti yüksek olması ve pas yapmaması sebebi ile zorlu hava şartlarına ve yağışlara oldukça dayanıklıdır yağış ve rüzgar olan günlerde çadır sistemlerinin uçurtma etkisi yapmaması için mutlaka kapı ve pencerelerinin kapatılması gerekmektedir. Çadır içine rüzgar ve hava girişi engellendiği sürece çadır ahır sistemlerinin yıkılması nerede ise imkansızdır. Makaslı hayvan çadırları boru sistemlere göre 8 kat daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Uzun süre hayvancılık çadırı ile hayvan bakmak isteyen çiftçilerin mutlaka makaslı hayvan çadırı modellerimizi tercih etmesi gerekir, besi çadırı, inek çadırı, hayvan çadırı, dana çadırı, sığır çadırı gibi bir çok model için makaslı hayvan çadırı uzun yıllar güvenle kullanılabilmektedir. Çadır yapılarımız 1. Sınıf galvaniz profilden imal edilmektedir. DKP (Siyah) profil kullanılmamaktadır.

TEKLİF AL