Yalıtımlı Hayvan Çadırı

4 Katmandan Oluşan Yalıtımlı Hayvan Çadırı

4 Katmanlı Yalıtım Sistemi

YALITIMLI ÇADIR

Yalıtımlı hayvan çadırları tüm iklim şartları için oldukça önemlidir, çadır yapı içerisinde havayı dengelemek ve ferah bir ortam sağlamak için çadır yapıların yalıtımlı olmasına dikkat edilmelidir. Yalıtımlı Hayvan Çadırı özellikle Hayvan refahı için çok önemli bir yer teşkil eder, her ne kadar yem kalitesi önemli olsada hayvan refahı verimlilik açısından oldukça önemli bir unsurdur verimli bir hayvancılık süreci içinde hayvan çadırlarınının yalıtımlı sistem ile üretilmesi oldukça önemlidir.

TEKLİF AL
Güven Kurar

4 Katmanlı Yalıtım

1) EN DIŞ KATTA 650GR 1100DTEX POLYESTER BRANDA BULUNMAKTADIR.BRANDAMIZ ALEV YÜRÜMEZ BELGESİ FİRMAMIZA AİTTİR.NEM YAPMAZ KOKU YAPMAZ ANTİ BAKTERİYELDİR.UV KATKILIDIR.

2) FOLYO Yalıtım BİZOFOL sudan ve nemden etkilenmeyen DE-MONTE de kopma ve dağılma yapmayan 3 katlı hava kabarcıklı iki yüzü Alüminyum folyo kaplı balon yalıtım. (Karavan yalıtımı olarak bilinir)

3) KEÇE Yalıtım nem hapsetme ve çabuk kuruma kapasiteli, yay teknolojisi ile üretilmiş yalıtım malzemesi keçe mevcuttur. İçerisinde hurda mamul bulunmamakta tamamen saf beyaz renktedir. İçerisinde farklı renklerde hurda mamul bulunan ürünlerle lütfen kıyaslamayınız

4) Astar (bigbag) malzemesi firmamıza özel üretilmiş branda olacaktır b. Nefes alır içerdeki nemi keçeye transfer eder

HAYVAN ÇADIRI
Yalıtım

BİZOFOL

Bizofol iki tarafı alüminyum folyo ile kaplanmış olan baloncuk malzemesinden oluşan bir yalıtım malzemesidir. Bizofol ısı yalıtımı sağlar. Bu malzeme reflektör görevi görerek, yazın sıcak havayı kışın ise soğuk havayı yansıtıyor ve araç içerisinde haşere üremesini engelliyor.

Yalıtımlı Hayvan Çadırı

ONS Grup | Güven Kurar !

4 Katmanlı Çadır Sistemlerimiz sayesinde çadırlarda oluşan terlemeyi önleyerek eşssiz bir yalıtım çadır sistemi sunuyoruz, çadırlarımız 1. sınıf galvanizden üretilmekte ve standart olarak 4 katmanlı yalıtım sistemi uyguluyoruz, bu sayede inek çadırı, sığır çadırı, kümes çadırı ve tüm hayvancılık çadırlarınız için yalıtımlı çadır ile hayvan konforunuzu ön planda tutuyoruz.