ONS Grup Branda San. ve Tic. Ltd. Şti.

ONS Grup 1999 Yılında Ankara da kurulmuştur, kurulduğu günden bu güne sektöün yenilikçi firması olmayı başarış, “Güven Kurar” sloanı ile müşterilerinin ihtiyaçalarına cevap verirken daima güven odaklı süreçler geliştirmiştir.

Kaliteli ürünlerimiz, yenilikçi çözümlerimiz ve satış sonrası desteğimiz ile güven, istikrar çercevesi içinde projelerimizi geliştiriyoruz. Teknik ve idari kadrolarında uzman kişilerin yer aldığı ONS GRUP; tasarımda, projede, mimaride ve iş yönetiminde kaliteyi, insani ilişkileri ve güven duygusunu ön planda tutmayı başarmış ve müşteri memnuniyetini kayıtsız şartsız oluşturmayı amaç edinmiştir.

Şirketimiz yer aldığı bütün projeleri süratli ve kaliteli olarak bitirmeyi kendine ilke edinmiştir. Ulusal ve uluslararası alanda hizmet veren şirketimizin hedefi, önümüzdeki yıllarda da ar-ge projelerine hız ve hayat vererek sektördeki yerini daha da sağlamlaştırmaktadır. “Müşteri velî nimetimizdir’’ anlayışı ile Müşteri memnuniyetinin maksimum seviyeye ulaşması için kaliteli ve güvenilir hizmeti müşterilerine vermeyi temel politikası olarak belirleyen firmamız, Müşterileri için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermeyi önceliği olarak görmektedir. Çözüm ortağı olduğu markalara ve ürünlere sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerinin yanında olmak bilinci ile, Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmeyi, sektörde lider olmayı temel hedef olarak belirlemiştir.

KÜÇÜKBAŞ HAYVANCILIK ÇADIRLARI

BÜYÜKBAŞ HAYVANCILIK ÇADIRLARI

KANATLI HAYVANCILIK ÇADIRLARI

SOLUCAN GÜBRESİ ÇADIRLARI

AFET ve ACİL DURUM ÇADIRLARI

SERACILIK VE HOBİ ÇADIRLARI

FAN TÜP ÜRETİMİ

SPİRİAL HORTUM